Inspiracje,fantazje na temat i przeróżne kuchenne eksperymenty młodej mamy. Przepisy na słodkości oraz ciekawe potrawy. Życie codzienne, rodzina.

waniliowakawiarenka-to ja

Witam Wszystkich na moim blogu!

Jeśli macie jakieś pytania, bardzo proszę o kontakt mailowy: kasiula_g@o2.pl

Kilka słów o mnie i o moim blogu.

Moje życie przepełnione było wiecznym pośpiechem. Brak czasu dla siebie, bliskich, dwa kierunki studiów, angażowanie się we wszystko po kolei... ajajajaj było troszkę tego, było. 

 Teraz jestem żoną, mamą dwóch brzdąców i ...tu jest na razie mój przystanek. Nie chcę jechać, jest mi bardzo dobrze:)właśnie tak jak jest:) Nie biegnę, nie spieszę się, JESTEM po prostu:)

               ...ale do rzeczy....bo u kulinaria nam tu przecież głównie chodzi;)

Mam wujka kucharza i innych mężczyzn i kobiety kucharzące w rodzinie z czystej pasji, którzy zainspirowali mnie, do stworzenia tego bloga - niniejszym dziękuję im za to! Także życie po prostu wpłynęło na to, że zaczęłam gotować więcej niż kiedykolwiek (w końcu jest dla kogo:) Kuchnia zawsze była mi szczególnie bliska. My po prostu lubiliśmy tam przesiadywać. Także jak ktoś nas odwiedzał, to oczywiście chciał spędzać tam czas, bo  zawsze pachniało czymś smacznym i tam też za drzwiami znajduje się spiżarnia, która skrywała mnóstwo ciekawych przetworów, butelek, słoiczków itd.

 A Wam kochani Smakosze, mam nadzieję, że moja kuchnia, wypieki, eksperymenty kulinarne, spodobają się po prostu! Od jakiegoś czasu jest to moja pasja i mam nadzieję, że dzięki mojemu blogowi będę pogłębiać ją jeszcze bardziej:)Tyle rzeczy chciałabym zrobić:))Znacie to uczucie? Z pewnością:)

Cieszę się, że mogę dzielić się z innymi swoimi spostzeżeniami, przepisami poprzez pisanie na tym blogu. Mam nadzieję, że moje  dania przypadną Wam do gustu:)

Zapraszam do spotkań w Waniliowej Kawiarence:)

A jeśli ktoś jest samotny i błąka się w poszukiwaniu swojej drugiej połówki, to koniecznie musi czerpać pomysły z kawiarenki, bo...pamiętajcie - przez żołądek do serca!

POZDRAWIAM!!!

Wanilia;)

CT_urodziny_120x600 Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi